Építőipari segédmunkás (Építőipari segédmunkás)

Trabajos de Peones de la construcción de edificios en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati, építőipari, ipari és közlekedési foglalkozások : Képesítést nem igénylő bányászati és építőipari foglalkozások : Magasépítő segédmunkások.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) P-WATT Korlátolt Felelősségű Társaság Építőipari segédmunkás munkatársat keres harkai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefon, Jelentkezni a 06-20-342-0778 telefonszámon lehet.. További információ:P-Watt Kft. építőipari segédmunkás munkatársat keres. Igény esetén akár szállást is biztosít a munkáltató. Jelentkezni a 06-20-342-0778 telefonszámon lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1285 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: P-WATT Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9422 Harka, Állomás utca 1.

Contacto: Prajczer Péter

Email: pwattkft2015Reemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (20) 342-07-78.

Ver las 660 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones de la minería, la construcción, la industria manufacturera y el transporte : Peones de la minería y la construcción : Peones de la construcción de edificios ofertadas.