Demanda de Supervisores de la construcción en Del-Alfold (Hungría)

építőipari Műszakvezető (középvezetői Utánpótlási Program Termelés-gyártás Területén (műszakvezető, Műszakvezető Helyettes))

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Bányászati, feldolgozóipari és építőipari irányítók : Építőipari irányítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság Építőipari műszakvezető munkatársat keres szatymazi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével és pozíció megjelölésével a karrierReemplazar por una arrobaceglass.hu e-mal címen vagy a www.ceglass.hu oldalon keresztül lehet. Érdeklődni: 0670/684-9794. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Juttatások:Cafetéria, beárás támogatá, ingyenes céges buszjárat, Speciális munkakörülmények:A programmal gyártási területre szeretnének MŰSZAKVEZETŐKET, MŰSZAKVEZETŐ HELYETTESEKET képezni. A program lefolyása kb 6-12 hónap., Speciális követelmények:minimum középfokú végzettség, MS Office alapszintű ismeret szükséges, előny a termelési területen szerzett tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1168 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 6763 Szatymaz, II. körzet 65.

Contacto: Barna Anita

Ver las 224 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de la construcción ofertadas.