Építési műszaki ügyintéző (MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ)

Oferta de trabajo en Hungría (Del-Alfold) de Técnicos en ingeniería civil

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Építésztechnikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CSOMIÉP-ENTER Építési, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Építési műszaki ügyintéző munkatársat keres hódmezővásárhelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.04 - , állásegyeztetés helye és módja: jelentkezés emailben fényképes önéletrajzzal: munkaugyekReemplazar por una arrobacsomiepenter.hu, jelentkezés emailben fényképes önéletrajzzal: munkaugyekReemplazar por una arrobacsomiepenter.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Építész, belső építész;Épületgépész technikus, ;Speciális követelmények:Építésztechnikus szakképzettség, számítógép kezelés

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1216 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 03/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CSOMIÉP-ENTER Építési, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6800 Hódmezővásárhely, Majolika utca 2..

Contacto: Szappanos Ildikó

Ver las 324 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería civil ofertadas.