Élelmiszer-ipari technikus. Del-Alfold. Hungría

Demanda en Hungría (Del-Alfold) de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PANE FRESCO Korlátolt Felelősségű Társaság Élelmiszer-ipari technikus munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - 2019.08.31, állásegyeztetés helye és módja: Telefonon a 06/30/945/6451-es telefonszámon, postai úton önéletrajz küldésével a 6724 Szeged, József A. sgt. 3. szám alá vagy a drfaragorReemplazar por una arrobagmail.com e-mail címre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert;Élelmiszeripari technikus, ;Speciális munkakörülmények:Munkavégzés több helyen: 6721 Kálmány Lajos u. 2., 6724 Szeged Damjanich u. 17., Speciális követelmények:Pékáru gyártásához kötődő munkatapasztalat 1 év.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1094 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: PANE FRESCO Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6706 Szeged , Damjanich utca 17.

Contacto: dr. Faragó Rudolf

Teléfono: (30) 945-64-51.

Ver las 392 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.