Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > Directores administradores y comerciales > ärikliendihaldur - Projektijuht

Ärikliendihaldur - projektijuht. Finlandia

Trabajo de Directores administradores y comerciales en Finlandia

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales.

Johtajat : Hallintojohtajat ja kaupalliset johtajat

Descripción de la oferta de trabajo:

Projektipõhine töökoht

Tööülesanded: Töö eesmärk on toodete müük NWLarchi äriklientidele. Töö äriklientidega on pikaajalise koostöö loomine, suhte arendamine, uute klientide ja projektide otsimine ning projektide edukas müük.

Töö eeldab kliendi kliendiandmebaasi pidevat täiendamist, müügitöö ja müügitulemuste planeerimist, müügikohtumiste läbiviimist ja tehingute closimist, aruandlust ja analüüsi.

Omalt poolt pakume: Pakume tööd rahvusvahelises ettevõttes ühes põneva suhtlemisega puidu valdkonna inimestega.

Meie ettevõttes on hinnatud kaugtöö.

Tasu on projektipõhine ja motiveeriv.

Tööleping sõlmitakse ettevõttega NWLarch OÜ

Muud nõuded: - Julgus ja aktiivsus uute kontaktide loomisel

- Järjekindlus eesmärkide saavutamisel

- Paindlikkus, empaatiavõime, austusevajadus, õppimisvõime, positiivsus, avatus, meeskonnatöö oskus, koostöövõime

- Müügi realiseerimine / closimine

Kodus töötamise võimalus: Jah

País del trabajo: Finlandia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: NWLarch OÜ (https://nwlarch.com/).

Instrucciones para solicitar:

Palun helistada või kirjutada:
Edo Allas
Tegevjuht / Juhatuse liige
Mobil: + 372 50 90254
e-mail: edonwlarch.com
NWLarch OÜ
Paju, Loodi, Viljandimaa, Eesti
Skype : Edo Allas
www.nwlarch.com

Kandideerimiseks vajalikud dokumendid:

  • kaaskiri
  • CV

Forma de contacto:

  • Teléfono: 5090254
  • Correo electrónico: edonwlarch.com

Identificador de la vacante:1418515.

Ver las 89 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales ofertadas.