Empleo de Conductores de camiones pesados en Hungría (Nyugat-Dunantul)

áruszállító (gépkocsivezető) (gépjárművezető)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Járművezetők és mobilgépkezelők : Kamionsofőrök és autóbuszvezetők : Kamion- és teherautósofőrök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Ekol Logistics Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Áruszállító (gépkocsivezető) munkatársat keres nagykanizsai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 8800 Nagykanizsa, Vár út 7, Telefonos egyeztetés után személyesen Nagykanizsa, Vár út 7. szám alatt. Tel: 70/440-3963. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Juttatások:Cafetéria, Speciális követelmények:C, D kat. jogosítvány, További információ:Túlméretes, túlsúlyos áruk szállítása.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1028 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Ekol Logistics Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8800 Nagykanizsa, Vár út 7.

Contacto: Kálovics Ádám

Email: adam.kalovicsReemplazar por una arrobaekol.com

Teléfono: (70) 4403963.

Ver las 1,414 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de camiones pesados y autobuses : Conductores de camiones pesados ofertadas.