Búsqueda en Hungría (Eszak-Alfold) de Cajeros y expendedores de billetes

árukiadó Pénztáros (számlázó, értékestő)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Pénztárosok és jegyárusítók : Pénztárosok és jegyárusítók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ILLYÉS JÓZSEF Árukiadó pénztáros munkatársat keres hajdúszoboszlói munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.05 - , állásegyeztetés helye és módja: Előzetes telefonos egyeztetést követően személyesen:. További információ:Közgazdasági vagy kereskedelmi végzettség, számítógépes ismeret, műszaki érzék előnyt jelent. Feladatok: árurendelés, számlázás, kereskedelmi tevékenység.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 514 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 04/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ILLYÉS JÓZSEF.

Dirección: 4200 Hajdúszoboszló, Hajdú utca 30.

Contacto: ILLYÉS JÓZSEF

Teléfono: (30) 9634-960.

Ver las 327 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Cajeros y expendedores de billetes : Cajeros y expendedores de billetes ofertadas.