Áruházi eladó (eladó). Nyugat-Dunantul. Hungría

Empleos en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) DIEGO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft Áruházi eladó munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.11.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 9700 Szombathely, Varasd utca 12. Ajkay Glóriánál. Telefon: 06-30/823-5050, személyesen, telefonon. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Konfekció-, méteráru- és lakástextil-eladó, ;Speciális munkakörülmények:munkaidő: hétfőtől - péntekig 9-től 18 óráig, szombaton 9-től 16 óráig, Speciális követelmények:eladói szakképzettség, ennek hiányában gyakorlat szükséges

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1285 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: DIEGO Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.

Dirección: 9700 Szombathely, varasd utca 12.

Contacto: Ajkay Glória

Teléfono: (30) 823-5050.

Ver las 3,830 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.