Áruházi eladó (ÉPÍTŐANYAG OSZTÁLY). Del-Alfold

Empleo de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Bolti eladók : Beosztott eladók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PRAKTIKER ÉPÍTÉSI- ÉS BARKÁCSPIACOK KFT Áruházi eladó munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.01.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajz küldésével a hust325hrReemplazar por una arrobapraktiker.hu e-mail címre vagy postai úton a 6728 Szeged, Budapesti út 3. szám alá.. Juttatások:Cafetéria, Speciális munkakörülmények:4/3-as munkarend: napi 10 óra munka (1 óra szünet) heti 3 nap pihenő, Speciális követelmények:Felhasználói szintű számítógépes ismeret, kereskedelmi tapasztalat., További információ:Előny: könnyűgépkezelői jogosítvány (3312),építőipar területén szerzett tapasztalat,román vagy szerb nyelv ismerete.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1195 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PRAKTIKER ÉPÍTÉSI- ÉS BARKÁCSPIACOK KFT.

Dirección: 6728 Szeged, Budapesti út 3..

Contacto: Hegedűs László

Email: hust325hrReemplazar por una arrobapraktiker.hu

Teléfono: ().

Ver las 3,776 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.