Oferta de trabajo de Vendedores en Hungría (Del-Alfold)

áruösszekészítő

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Értékesítési foglalkozások : Egyéb értékesítési foglalkozások : Máshová nem sorolható értékesítési foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) METRO Kereskedelmi Kft. Áruösszekészítő munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.10 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni önéletrajz küldésével a k.olajosnebiacsiReemplazar por una arrobametro.co.hu e-mail címre.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Könnyűgépkezelő, ;Juttatások:Béren kívüli juttatások., Speciális munkakörülmények:Kétműszakos munkarend., Speciális követelmények:Vezetőüléses targoncavezetői engedély, kereskedelmi végzettség és/vagy raktározási tapasztalat.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1139 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: METRO Kereskedelmi Kft..

Dirección: 6728 Szeged, Budapesti út 1..

Contacto: Olajosné Biacsi Krisztina

Email: k.olajosnebiacsiReemplazar por una arrobametro.co.hu

Ver las 309 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.