Általános karbantartó (ÉPÜLETKARBANTARTÓ). Del-Alfold

Trabajo de Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Gépszerelők és karbantartók : Mezőgazdasági és iparigép-szerelők és -karbantartók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság Általános karbantartó munkatársat keres szatymazi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.08.02 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével és pozíció megjelölésével a karrierReemplazar por una arrobaceglass.hu e-mal címen vagy a www.ceglass.hu oldalon keresztül lehet. Érdeklődni: 0670/684-9794. . Juttatások:Cafetéria, bejárás támogatás, ingyenes céges buszjárat, Speciális követelmények:bármilyen műszaki jellegű végzettség vagy tapasztalat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1121 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CE Glass Üveg-és Gépipari Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 6763 Szatymaz, II. körzet 65.

Contacto: Barna Anita

Email: barna.anitaReemplazar por una arrobaceglass.hu

Ver las 903 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Mecánicos y reparadores de máquinas : Mecánicos y reparadores de máquinas agrícolas e industriales ofertadas.