Általános irodai adminisztrátor. Eszak-Alfold. Hungría

Vacantes en Hungría (Eszak-Alfold) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Kreatív Mester Építő Szolg. és Ker.

Kft Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres bocskaikerti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.03.01 - , állásegyeztetés helye és módja: TELEFONEGYEZTETÉS SZÜKSÉGES - TASI GYÖRGY 0620/9333-433.

A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Ügyintézőtitkár II.;Ügyintézőtitkár I.;Ügyintéző titkár (szint megjelölésével);Társadalombiztosítási ügyintéző;Pénzügyi ügyintéző (a szak megjelölésével);Pénzügyi szakügyintéző,

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 540 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/02/2018.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 180500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Kreatív Mester Építő Szolg. és Ker. Kft.

Dirección: 4242 Hajdúhadház, Nagy Sándor József utca 27.

Contacto: tasi györgy

Teléfono: (20) 933-3433.

Ver las 822 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.