Általános irodai adminisztrátor. Del-Alfold. Hungría

Trabajos en Hungría (Del-Alfold) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozások, gépírók és adatrögzítők : Általános irodai foglalkozások : Általános irodai foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SPED- MED Egészségügyi Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Általános irodai adminisztrátor munkatársat keres bátmonostori munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.09.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 6500 Baja, Szőlő utca 68/p, Telefonon történt bejelentkezés után személyes találkozó vagy fényképes önéletrajz megküldése a infoReemplazar por una arrobasped-med.hu címre. Dr. Farkas Anita 30/337-09-90.. További információ:25 év alatti vagy 50 év feletti munkavállalót keresnek. Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, B kategóráis jogosítvány szükséges. Szerb-horvát nyelvtudás előny. Munkavégzés helye Bátmonostor.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1168 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SPED- MED Egészségügyi Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 6500 Baja, Szőlő utca 68/p.

Contacto: Dr. Farkas Anita

Teléfono: (30) 337-0990.

Ver las 700 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.