Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Hungría > Ebanistas > általános Asztalos

Általános asztalos. Del-Alfold. Hungría

Trabajar en Del-Alfold (Hungría) de Ebanistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines.

Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Élelmiszer-, fa-, textilipari és hasonló vegyesipari foglalkozások : Famegmunkálók, műbútorasztalosok és hasonló foglalkozások : Műbútorasztalosok és hasonló foglalkozásúak

Descripción de la oferta de trabajo:

A(z) Székely Róbert Tibor Általános asztalos munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra.

A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: .

Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2018.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató asztalos munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését.

Jelentkezni telefonos időpont egyeztetéssel lehet Székely Róbertnál a 70/4259282 számon hétköznap munkaidőben. .

További információ:A foglalkoztató asztalos munkakörben várja a munkavállalók jelentkezését.

Jelentkezni telefonos időpont egyeztetéssel lehet Székely Róbertnál a 70/4259282 számon hétköznap munkaidőben.

Kiemelt bérezési lehetőség.

A végzettség nem feltétel a nyílászáró beépítésben szerzett gyakorlat, tapasztalat elegendő az álláshely betöltésénél.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 449 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 31/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Székely Róbert Tibor.

Dirección: 5661 Újkígyós, Iskola utca 5..

Contacto: Székely Róbert Tibor

Email: szekelyroberthotmail.com

Teléfono: (70) 4259282.

Ver las 420 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Ebanistas y afines ofertadas.