Állatgondozó kutyavezető-kiképző központban (segítőkutya kiképző)

Trabajar de Cuidadores de animales en Eszak-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Cuidadores de animales.
Szolgáltatási és értékesítési foglalkozások : Személyi szolgáltatásokat nyújtó foglalkozások : Egyéb személyi szolgáltatási foglalkozások : Hobbiállat-gondozók és -kozmetikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Vau-Ra Szociális Szövetkezet Állatgondozó kutyavezető-kiképző központban munkatársat keres debreceni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.10.06 - , állásegyeztetés helye és módja: europass önéletrajz megküldésével a laszlonagyReemplazar por una arrobagmail.com címre. Speciális munkakörülmények:Tolerancia, gyermekekkel történő jó kapcsolatteremtés, Speciális követelmények:B kategóriás jogosítvány, angol és/vagy német nyelvtudás előny, számítógép felhasználói ismeret

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 563 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 10/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 161000.0 HUF mínimo y 200000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Vau-Ra Szociális Szövetkezet.

Dirección: 4002 Debrecen, Apáterdő utca 73.

Contacto: Nagy Lajos

Email: lalosznagyReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (.) ..

Ver las 24 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Otros trabajadores de servicios personales : Cuidadores de animales ofertadas.