Búsqueda en Eslovenia (Goriska) de Dentistas

Zobozdravnik Brez Specializacije Z Licenco Ppd3(e017021) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dentistas.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje : Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje : Zobozdravniki/zobozdravnice.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZOBOZDRAVNIK, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, skrajšan delovni čas, 20 ur, IZVAJANJE ZOBOZDRAVSTVENEGA VARSTVA V SMISLU PREVENTIVNEGA IN KURATIVNEGA OBRAVNAVANJA IN ZDRAVLJENJA, SODELOVANJE V DEŽURNI ZOBOZDRAVSTVENI SLUŽBI, SODELOVANJE PRI ORGANIZACIJI OPRAVLJANJA PRIPRAVNIŠTVA ZOBOZDRAVNIKOV, SODELOVANJE PRI ZAGOTAVLJANJU URESNIČEVANJA PRAVIC IN DOLŽNOSTI ZAPOSLENIH, ZOBOZDRAVSTVENO VZGOJNO IN SVETOVALNO DELO S PACIENTI IN ZAPOSLENIMI, STROKOVNO POVEZOVANJE Z DRUGIMI ZDRAVSTVENIMI/ZOBOZDRAVSTVENIMI INSTITUCIJAMI, PROMOVIRANJE ZOBOZDRAVSTVENIH PROGRAMOV IN UVAJANJE NOVIH, ŠIRJENJE INDIKACIJ IN UVAJANJE NOVIH ZOBOZDRAVSTVENIH PROGRAMOV, SPREMLJANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA PACIENTOV IN DOKUMENTIRANJE ZDRAVSTVENIH PODATKOV, EPIDEMIOLOŠKI NADZOR, DOLOČANJE PROGRAMA ZDRAVLJENJA IN REHABILITACIJE, MEDICINSKI POSEGI V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO IN DEJAVNOSTJO ZAVODA, OPRAVLJANJE DEŽURSTEV IN STALNE PRIPRAVLJENOSTI, VODENJE DOKUMENTACIJE PACIENTA, SKRB ZA KONTINUIRANO STROKOVNO IZOBRAŽEVANJE, POSREDOVANJE IN UPORABO PRIDOBLJENIH ZNANJ, IZVAJANJE DRUGIH ZAHTEVNIH NALOG DOLOČENIH V PROGRAMU DELA V SODELOVANJU, KOORDINACIJI IN PO NAVODILU DIREKTORJA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, STROKOVNI IZPIT, AKTIVNO ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA IN ENEGA TUJEGA JEZIKA, UPORABA RAČUNALNIKA, SPOSOBNOST VODENJA IN ORGANIZIRANJA DELA. UMSKI NAPOR, DEŽURSTVO, MANJ UGODNE OBLIKE DELOVNEGA ČASA., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 09/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZDRAVSTVENI DOM ZOBOZDRAVSTVENO VARSTVO NOVA GORICA.

Dirección: ULICA GRADNIKOVE BRIGADE 7, 5000 NOVA GORICA.

Contacto: STANIĆ MLAKAR MIRJANA

Email: mirjana.stanicReemplazar por una arrobazdzv-ng.si

Teléfono: 05 393 87 00.

Ver las 63 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Otros profesionales de la salud : Dentistas ofertadas.