ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR - M/Ž. Osrednjeslovenska

Vacante de Oficinistas generales en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje, strojepisci/strojepiske, tajniki/tajnice ipd : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice za splošno pisarniško poslovanje.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVSTVENI ADMINISTRATOR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, SLEPO DESETPRSTNO TIPKANJE, POZNAVANJE MEDICINSKE TERMINOLOGIJE, PREDNOST TISTI, KI SO ŽE DELALI V ZDRAVSTVU IN IMAJO VSAJ NEKAJ IZKUŠENJ IZ TEGA PODROČJA, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, hrvaški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaposlitev je za določen čas enega leta z možnostjo podaljšanja. Iščemo prijazno in komunikativno osebo., dvoizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KIRURŠKI SANATORIJ ROŽNA DOLINA d.o.o..

Dirección: Rožna dolina, cesta IV 45 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: STARMAN BOŽENA

Email: bozena.starmanReemplazar por una arrobaksrd.si

Teléfono: 01 477 94 15.

Ver las 834 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.