Zdravotní sestra - registrovaná, Všeobecné sestry se specializací

Contratación de Profesionales de enfermería en Hlavní město Praha (República Checa)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.
Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství.

Descripción de la oferta de trabajo:
místo výkonu práce: Libocká č.p. 271/1, 162 00 Praha 6 kontakt: Filipová Kamila, tel.: 725292767, e-mail: personalniReemplazar por una arrobacentrin.cz Kvalifikační přepoklady - SZŠ, VOŚ - praxe v oboru výhodou - způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry bez odborného dohledu( registrace podle zákona č.96/2004 Sb.) Další požadavky – zájem o dlouhodobou spolupráci - pozitivní vztah k seniorům, - pracovní nadšení - trestní bezúhonnost - vhodné pro absolventy - schopnost týmové spolupráce Pracovní doba - dvousměnný provoz – ranní 7,00 – 19,00hod , odpolední 10,00 – 22,00hod Zázemí stabilní společnosti, náborová příspěvek až do výše 11.000,- Kč, zdravotní volno (sick day- 3 dny za rok), příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, nárok na zvýšení mzdy již po prvním roce, odměna za dosažení životního jubilea.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 292 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 22000.0 CZK mínimo y 27000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Kamila Filipová

Empresa: Centrin CZ s.r.o..

Dirección: Trativody 587, Kostelec nad Černými lesy, 281 63 Kostelec nad Černými Lesy.

Contacto: Kamila Filipová

Email: personalniReemplazar por una arrobacentrin.cz

Teléfono: +420 725 292 767.

Ver las 678 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.