ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA, Zdravotní laboranti. Pardubický kraj

Ofertas de trabajo en República Checa (Pardubický kraj) de Técnicos de laboratorios médicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos de laboratorios médicos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Zdravotničtí technici a farmaceutičtí asistenti : Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Těchonín č.p. 1, 561 66 Těchonín Trestní bezúhonnost pro vydání bezpečnostní prověrky Vyhrazené (nutný výpis z rejstříku trestů). Provádění specializovaných laboratorních vyšetření biologického materiálu, například elektroforézou, nebo pomocí genetických a bílkovinných markérů. Provádění specializovaných laboratorních vyšetření biologického materiálu pro potřeby detekce, identifikace a diagnostiky biologických agens, zejména původců vysoce nebezpečných nákaz. Provádění analýz z biologických materiálů biochemickými a hematologickými metodami. Samostatné laboratorní práce výzkumného a vývojového charakteru, plánování a provádění biologických experimentů. Zaměstnanec při své práci přichází do styku s rizikovými infekčními agens a toxickými chemikáliemi, včetně činnosti vykonávané s prokázanými chemickými karcinogeny. Požadována pečlivost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem. 5 týdnů dovolené, FKSP Strukturovaný životopis s podrobným uvedením vzdělání a praxe zaslat na adresu: stonawskaReemplazar por una arrobaarmy.cz, Dovolená navíc, Jiné výhody - FKSP

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 18870.0 CZK mínimo y 27870.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Ota Pavliš, Ph.D.

Empresa: Ministerstvo obrany.

Contacto: Mgr. Ota Pavliš, Ph.D.

Email: stonawskarReemplazar por una arrobaarmy.cz

Teléfono: +420 973 273 509.

Ver las 61 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Técnicos médicos y farmacéuticos : Técnicos de laboratorios médicos ofertadas.