Zakupowiec [ motoryzacja j. niemiecki / angielski ]

Contratación en Opolskie (Polonia) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw administracji i rozwoju.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Budowa stoku oferty, pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych b2b, , kontakty zagraniczne, rozbudowa portfela dostawców/odbiorców, monitoring rynku branżowego, bieżące sporządzanie ofert negocjacje, analiza zapotrzebowania rynkowego oraz zarzadzanie stokiem pojazdów, praca w godz. 9-17 Wymagania: - wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie - konieczne - języki obce: niemiecki - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne; angielski - w mowie: dobry, w piśmie: dobry - konieczne - pozostałe: Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Wymagane doświadczenie handlowe Wymogiem jest komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego. Umiejętność podejmowania decyzji i wprowadzania projektów w realizacje, doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz szybki i efektywny sposób pracy, zdolności negocjacyjne i finalizacji umów, samodzielność, inicjatywa i aktywność w działaniu ,ukierunkowanie na cel. Firma zapewnia system Benefit lub pakiet medyczny, oraz możliwości podnoszenia kwalifikacji w tym awansu, umowa o prace + system prowizyjny bez górnego limitu. Dodatkowe wymagania: doświadczenie w branży handlowej w sprzedaży, zakupach Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: Aplikacje CV, prosimy przesłać na podany adres e-mail: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl z dopiskiem w tytule ,,SDZ" wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Opolskie.

Ver 173 ofertas de trabajo en "Opolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 29/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 4000.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Bogumiła Szydlowska, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Empresa: MSX INTERNATIONAL-NOX GROUP Sp z o.o..

Dirección: Wrocławska 113, 45-873 Opole, Polska.

Contacto: Bogumiła Szydlowska, tel.: 774700700, email: karieraReemplazar por una arrobamsxinternational.pl

Teléfono: 77 470 07 00.

Ver las 413 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.