Wykonywanie prostych czynności związanych z produkcją wyrobów cukierniczych K/M

Vacantes en Polonia (Mazowieckie) de Ocupaciones elementales

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes.
Pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy zajmujący się odpadami i inni pracownicy przy pracach prostych : Inni pracownicy przy pracach prostych : Pracownicy przy pracach prostych gdzie indziej niesklasyfikowani.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: jw. Wymagania: - wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne - języki obce: ukraiński - w mowie: słaby, w piśmie: słaby - pożądane - inne zawody: Pozostali pracownicy wykonujący prace proste gdzie indziej niesklasyfikowani - konieczne - pozostałe: Wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie; sumienność; zaangażowanie; motywacja do pracy; mile widziana komunikatywna znajomość języka ukraińskiego. Zakres obowiązków: pakowanie ciast; obsługa urządzenia nadziewającego; przygotowywanie blach do pieczenia; usuwanie papieru do pieczenia z wypieków; odważanie ciast i wkładanie ich do form; wybijanie ciast; odbieranie ciastek z linii produkcyjnej; składanie kartonów potrzebnych do transportu towaru; porządkowanie hali. Miejsce pracy: Warszawa-Ursynów. Praca o nieregularnym charakterze. Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy Grochowska 171b Warszawa 04111 - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Mazowieckie.

Ver 645 ofertas de trabajo en "Mazowieckie" (Polonia).

Fecha de inicio: 29/05/2017.

Nº de vacantes: 20.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Salario: mínimo 13.0 PLN (Bruto).

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
A A, tel.: 000000000

Ver las 296 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Recolectores de desechos y otras ocupaciones elementales : Otras ocupaciones elementales : Ocupaciones elementales no clasificadas bajo otros epígrafes ofertadas.