Webrendszer- (hálózati) technikus (elsősorban 25 év alatti álláskeresők jelentkezését várják)

Empleos de Técnicos de la web en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Információs és kommunikációs technológiai technikusok : Információs és kommunikációs technológiák üzemeltetését és felhasználói támogatásukat biztosító technikusok : Webtechnikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) FOTOKER KFT. Webrendszer- (hálózati) technikus munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon Juhos Jánosnál (30/955-8174) történő egyeztetés után fényképes önéletrajzal személyesen. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Informatikai hálózat-telepítő és -üzemeltető, ;Speciális követelmények:szakképzettség feltétel

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1064 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 161000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: FOTOKER KFT..

Dirección: 5630 Békés, Kossuth út 1..

Contacto: Juhos János

Teléfono: (30) 955-8174.

Ver las 29 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos de la web ofertadas.