VZDRŽEVALEC ŠPORTNE INFRASTRUKTURE III (DELOVNI MESTI STA V PLANICI PRI RATEČAH) - M/Ž

Ofertas de empleo de Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines en Eslovenia (Gorenjska)

Clasificación del trabajo: Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines.
Kmetovalci/kmetovalke, gozdarji/gozdarke, ribiči/ribičke, lovci/lovke : Tržno usmerjeni kmetovalci/kmetovalke : Poljedelci/poljedelke, vrtnarji/vrtnarice ipd : Vrtnarji/vrtnarice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
VZDRŽEVALEC REKREACIJSKIH IN ŠPORTNIH ZELENIH POVRŠIN, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJA PRIPRAVO ŠPORTNIH OBJEKTOV V LETNEM IN ZIMSKEM, ČASU V NC PLANICA, IZVAJA PRIPRAVO DRUGIH OBJEKTOV V LETNEM IN ZIMSKEM, ČASU V NC PLANICA, SODELUJE PRI DELOVANJU NC PLANICA, IZVAJA KONTROLO NAD DELOVANJEM STROJNIH NAPRAV V NC, PLANICA, VODI EVIDENCE UPORABE OBJEKTOV, VZDRŽUJE POŽARNO – VARNOSTNE NAPRAVE, REDNO PREGLEDUJE INVENTAR IN OPRAVLJA SPROTNA MANJŠA, POPRAVILA, REDNO KONTROLIRA PLINSKO IN ELEKTRIČNO NAPELJAVO, SMOTRNO PORABLJA MATERIAL ZA POPRAVILA IN VZDRŽEVANJE, SKRBI ZA OBJEKTE V PRIMERU ELEMENTARNIH NESREČ (NEURJE, POPLAVE, POTRESI) IN VLOMOV, SKRBI ZA CELOTNO UREDITEV OKOLICE, IZVAJA VZDRŽEVANJE STROJNIH NAPRAV V NC PLANICA, IZVAJA VZDRŽEVALNA DELA V NC PLANICA, IZDELUJE UMETNI SNEG V NC PLANICA, IZVAJA MANJŠA INVESTICIJSKA DELA V NC PLANICA, SODELUJE PRI IZVEDBI ORGANIZACIJE TRENINGOV V NC, PLANICA, SODELUJE PRI IZVEDBI ORGANIZACIJE TEKMOVANJ V NC, PLANICA, REDNO PREGLEDUJE INVENTAR IN OPRAVLJA SPROTNA MANJŠA, POPRAVILA, VODI PREDPISANO DOKUMENTACIJO, IZVAJA DELA STREŽNIKA V ČASU DELOVANJA ŽIČNIŠKE NAPRAVE, OPRAVLJA DRUGE NALOGE PO NAVODILIH DIREKTORJA IN VODJE ODDELKA, ZAHTEVANA DODATNA ZNANJA: izpit za žičničarja, izpit za traktor. ŽELENA DODATNA ZNANJA: znanje vožnje teptalnika, znanje vzdrževanja, športnih površin. LASTNOSTI: natančnost in samostojnost pri delu, gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 215 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Zavod za šport Republike Slovenije Planica.

Dirección: DUNAJSKA CESTA 22 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 267 ofertas de trabajo de Agricultores y trabajadores calificados agropecuarios, forestales y pesqueros : Agricultores y trabajadores calificados de explotaciones agropecuarias con destino al mercado : Agricultores y trabajadores calificados de jardines y de cultivos para el mercado : Agricultores y trabajadores calificados de huertas, invernaderos, viveros y jardines ofertadas.