Ofertas en República Checa (Ústecký kraj) de Profesionales de la enseñanza

Vychovatel/ka, Vychovatelé (kromě Vychovatelů Pro Osoby Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes.
Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Ostatní specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
místo výkonu práce: DD a ŠJ, Lipová u Šluknova 417 Požadavky: - Vzdělání min. SŠ či VŠ - vychovatelství, speciální pedagogika, sociální pedagogika, nebo speciální pedagogika v rámci celoživotního vzdělávání v korespondenci se Zákonem 563/2004Sb. ve znění poz. Přijat může být i uchazeč, který si vzdělání doplňuje. - Komunikativnost, časová flexibilita, práce v týmu, tvořivost, kladný vztah k dětem, uživatelská znalost práce na PC, ŘP vítán, zdravotní a psychická způsobilost ( v případě přijetí do pracovního poměru bude muset uchazeč následně absolvovat a dodat psychologické vyšetření)., trestní bezúhonnost Předpokládaný nástup do pracovního poměru: 01. 09. 2017 Pozn.: bližší informace je možné získat na tel.: 777 707 141 od 9.00 - 15.00 hod., Bc. Soňa Müllerová - zástupkyně ředitele pro pedagogickou oblast. Přihlášku do výběrového řízení včetně motivačního životopisu je možné poslat písemnou formou na adresu: Dětský domov a Školní jídelna p. o., Lipová u Šluknova 417, 407 81 Lipová - na obálku napište "výběrové řízení vychovatel/vychovatelka", nebo e-mailem ddlipReemplazar por una arrobainterdata.cz. Výběrové řízení bude ukončeno dne 9. srpna 2017 ve 12h. Vybraní uchazeči budou následně pozváni k osobnímu pohovoru. , Dovolená navíc, Jiné výhody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 243 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/05/2016.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 21570.0 CZK mínimo y 24910.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Soňa Millerová

Empresa: Dětský domov a Školní jídelna, Lipová u Šluknova 417, příspěvková organizace.

Contacto: Bc. Soňa Millerová

Email: ddipReemplazar por una arrobainterdata.cz

Teléfono: +420 777 707 141.

Ver las 324 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Profesionales de la enseñanza no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.