VOZNIK SKLADIŠČNIK - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Demanda de Conductores de automóviles, taxis y camionetas en Savinjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas.
Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke : Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev : Vozniki/voznice avtomobilov, lahkih dostavnih vozil in motornih koles : Vozniki/voznice avtomobilov, taksijev in lahkih dostavnih vozil.

Descripción de la oferta de trabajo:
VOZNIK LAHKEGA DOSTAVNEGA VOZILA, poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PREVOZ (DOSTAVA) BLAGA IN DELO V SKLADIŠČU, K PRIJAVI VABIMO KANDIDATE Z IZKUŠNJAMI NA PODROČJU TRANSPORTA PO SLOVENIJI. IZOBRAZBA NI POMEMBNA, POMEMBNE SO DELOVNE IZKUŠNJE. OD KANDIDATOV PRIČAKUJEMO PREDVSEM DELOVNE IZKUŠNJE, SAMOSTOJNOST PRI DELU, NATANČNOST TER DELOVNO VZTRAJNOST. PONUJAMO TAKOJŠNJO ZAPOSLITEV ZA DOLOČEN Z MOŽNOSTJO PODALJŠANJA OZIROMA ZAPOSLITVE ZA NEDOLOČEN ČAS. ČE IMATE USTREZNE DELOVNE IZKUŠNJE POŠLJITE VAŠO PRIJAVO Z ŽIVLJENJEPISOM NA E-NASLOV: ZAPOSLITEVReemplazar por una arrobaTRGOTUR.SI (KOT ZADEVO NAVEDITE "ZA ŠOFERJA") ALI NA NASLOV TRGOTUR D.O.O. LJUBLJANSKA CESTA 13B, 3320 VELENJE (ZA VOZNIKA SKLADIŠČNIKA). BREZPLAČNO PRIJAVO NA DELOVNO MESTO LAHKO OPRAVITE TUDI NA WWW.TRGOTUR.SI

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSMICA PROIZVODNJA IN TRGOVINA, D.O.O..

Dirección: KOROŠKA CESTA 44, 3320 VELENJE.

Contacto: OKILJ DANIJEL

Email: zaposlitevReemplazar por una arrobatrgotur.si

Teléfono: 03/898 62 56, 041/495 877.

Ver las 585 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas : Conductores de automóviles, taxis y camionetas ofertadas.