VODJA SPLETNE PRODAJE ZA ITALIJANSKO TRŽIŠČE - M/Ž

Empleo de Vendedores por teléfono en Eslovenia (Goriska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Prodajalci/prodajalke : Drugi prodajalci/druge prodajalke : Prodajalci/prodajalke po telefonu.

Descripción de la oferta de trabajo:
SPLETNI PRODAJALEC, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, - VNOS ARTIKLOV V OTROŠKO SPLETNO TRGOVINO WWW.EVITAS.SI V ITALIJANŠČINI - UREJANJE SPLETNE TRGOVINE WWW.EVITAS.SI (CENE, OPISI, FOTOGRAFIJE) V ITALIJANŠČINI - OBJAVLJANJE OBJAV NA SOCIALNIH OMREŽJIH V ITALIJANŠČINI - KOMUNIKACIJA Z ITALIJANSKIMI STRANKAMI PREKO TELEFONA, MAILA IN SOCIALNIH OMREŽJI V ITALIJANŠČINI - PRIPRAVA NAROČIL, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, italijanski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zanesljivost, natančnost, odgovornost, vodstvene sposobnosti, obvladanje osnovnih računalniških funkcij, komunikativnost, občutek za estetiko. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Goriška.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Goriska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: EVITAS SHOP d.o.o. TRGOVINA, UVOZ IN DISTRIBUCIJA.

Dirección: Cesta 25. junija 1 G, 5000 NOVA GORICA.

Contacto: BIRSA EVA

Email: eva.birsaReemplazar por una arrobavitas.si

Teléfono: 041 445 588.

Ver las 562 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores : Vendedores por teléfono ofertadas.