Vacantes de Directores de investigación y desarrollo en Savinjska (Eslovenia)

Vodja Razvoja - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de investigación y desarrollo.
Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj : Menedžerji/menedžerke za raziskave in razvoj.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA RAZVOJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, TERMINSKO IN STROŠKOVNO NAČRTOVANJE RAZVOJA NOVIH PROIZVODOV IN/ALI REVIZIJO OBSTOJEČIH PROIZVODOV, NAČRTOVANJE POTREBNIH VIROV ZA RAZVOJ NOVIH PROIZVODOV, IZVAJANJE IN NADZOROVANJE POTEKA POSAMEZNIH AKTIVNOSTI PRI RAZVOJU, SKLADNO S PLANOM, ZAGOTAVLJANJE VIROV, POTREBNIH ZA URESNIČEVANJE AKTIVNOSTI PRI RAZVOJU, SKLADNO S PLANOM, UGOTAVLJANJE IN UKREPANJE OB ODSTOPANJIH POTEKA RAZVOJA OD PLANIRANEGA, USMERJANJE IN MOTIVIRANJE EKIPE ZA DOSEGANJE SKUPNIH PLANIRANIH CILJEV, PRIPRAVA IN SKRB ZA AŽURIRANJE DOKUMENTACIJE, VMESNO IN KONČNO POROČANJE O POTEKU IN/ALI REZULTATIH DELA VODSTVU DRUŽBE, PREVERJANJE IZVEDLJIVOSTI, SPREMLJANJE STANDARDOV IN PODROČNE ZAKONODAJE, IZDELAVA ZAHTEV IZDELKOV, RAZVOJ IZDELKA, SAMOSTOJNO KONSTRUIRANJE, NAČRTOVANJE IN IZDELAVA PROTOTIPA, IZDELAVA TEHNIČNE DOKUMENTACIJE, IZVAJANJE OZIROMA SODELOVANJE PRI TESTIRANJU IZDELKA, SODELOVANJE PRI AKTIVNOSTIH V ZVEZI Z REKLAMACIJAMI. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, odlične vodstvene sposobnosti in ciljno vodenje, sposobnost posredovanja informacij in pričakovanj svoji ekipi, predanost k odličnemu poslovanju ter dobremu počutju ekipe, dobra organiziranost in zmožnost opravljanja dela pod velikim pritiskom, samoiniciativnost, odločnost, odlične analitične sposobnosti, sposobnost vrednotenja in izboljševanja lastnih dosežkov in dosežkov svoje ekipe, z namenom doseganja zastavljenih ciljev in rezultatov, stalna želja po učenju in ustvarjalnosti. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 283 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PIŠEK - VITLI KRPAN proizvodnja kmetijskih in gozdarskih strojev, d.o.o..

Dirección: JAZBINA 9 A, 3240 ŠMARJE PRI JELŠAH.

Contacto: BOŠNIK TINA

Email: infoReemplazar por una arrobavitli-krpan.com

Teléfono: 051640075.

Ver las 84 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de investigación y desarrollo ofertadas.