VODJA OBRATOVANJA VLEČNIC IN KROŽNIH ŽIČNIC (DELOVNO MESTO JE V PLANICI PRI RATEČAH) - M/Ž

Búsqueda de Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Otros gerentes de servicios : Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales.
Menedžerji : Menedžerji/menedžerke v gostinstvu, trgovini na drobno ipd : Menedžerji/menedžerke na področju drugih storitev : Menedžerji/menedžerke športnih, rekreativnih centrov in kulturnih zavodov.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA ŠPORTNEGA CENTRA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SKRBI ZA DNEVNO VARNO OBRATOVANJE IN VZDRŽEVANJE, ŽIČNIŠKE NAPRAVE, VODI LOČENE EVIDENCE UPORABNIKOV STORITEV NC PLANICA, KI VKLJUČUJEJO UPORABO ŽIČNIŠKE NAPRAVE, IZDAJA ZAPESTNICE ZA UPORABO ŽIČNICE, PRI MOTNJAH DELOVANJA ODREJA POTREBNE UKREPE ZA NJIHOVO ODPRAVO, SKRBI ZA DNEVNO IZVAJANJE NOTRANJEGA NADZORA NAD IZVRŠEVANJEM NAVODIL ZA OBRATOVANJE, SKRBI ZA USTREZNO USPOSOBLJENOST OSEBJA ŽIČNIŠKE NAPRAVE, DNEVNO PREVERJA PSIHOFIZIČNO STANJE DELAVCEV NA ŽIČNIŠKI NAPRAVI, OPRAVLJA DELA IN NALOGE STROJNIKA ŽIČNICE, POROČA RECEPCIJI O REZERVACIJAH SKAKALNIH NAPRAV, OPRAVLJA DRUGE NALOGE PO NAVODILIH DIREKTORJA IN VODJE ODDELKA, POGOJI: izpolnjevanje posebnih zdravstvenih, psihofizičnih in drugih pogojev zahtevanih z zakonodajo, mora imeti pooblastilo ministra za vodenje obratovanja žičniške naprave ali ga pridobi v roku enega leta od sklenitve pogodbe o zaposlitvi, mora biti nemudoma dosegljiv v primeru nastanka izrednega dogodka, usposobljenost v skladu s programom usposabljanja za strojnika krožne žičnice ali jo pridobi v roku enega leta od sklenitve pogodbe o zaposlitvi. ZAHTEVANA DODATNA ZNANJA: znanje enega tujega jezika. ŽELENA DODATNA ZNANJA: poznavanje MS Office, interneta. LASTNOSTI: sistematičnost, natančnost, samostojnost pri delu, gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Zavod za šport Republike Slovenije Planica.

Dirección: DUNAJSKA CESTA 22 , 1000 LJUBLJANA.

Ver las 17 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Gerentes de hoteles, restaurantes, comercios y otros servicios : Otros gerentes de servicios : Gerentes de centros deportivos, de esparcimiento y culturales ofertadas.