VODJA OBLIKOVANJA - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Contrato en Eslovenia (Podravska) de Diseñadores gráficos y multimedia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Arhitekti/arhitektke, urbanisti/urbanistke, geodeti/geodetinje in oblikovalci/oblikovalke ipd : Grafični in multimedijski oblikovalci/grafične in multimedijske oblikovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
GRAFIČNI IN MULTIMEDIJSKI OBLIKOVALCI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VODENJE SKUPINE OBLIKOVALCEV, RAZPOREJANJE NALOG MED SODELAVCI, KOORDINIRANJE ZUNANJIH IZVAJALCEV, VIZUALIZIRANJE NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTOV, PRIPRAVA POROČIL, PREDSTAVITEV PROJEKTOV., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, POGOJI: 5 let delovnih izkušenj na podobnem delovnem mestu. Odlično poznavanje ADOBE CC 2017. Alternativne izobrazbe so lahko tudi, arhitekti, oblikovalci, multimedija., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 391 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 1800.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: AGENCIJA NOVELUS, stiki z javnostjo in oglaševanje, d.o.o..

Dirección: Ulica heroja Nandeta 37 , 2000 MARIBOR.

Contacto: GRABROVEC MATEJ

Email: jobsReemplazar por una arrobanovelus.si

Ver las 138 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Arquitectos, urbanistas, agrimensores y diseñadores : Diseñadores gráficos y multimedia ofertadas.