Empleos en Savinjska (Eslovenia) de Secretarios administrativos y ejecutivos

Vodja Administracije - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:
POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, OPRAVLJANJE ADMINISTRATIVNIH DEL V ZVEZI S POSLOVNO DOKUMENTACIJO, UREJANJE KADROVSKIH ZADEV, IZDELAVA POROČIL S PODROČJA RAČUNOVODSTVA ZA ZUNANJE IN NOTRANJE UPORABNIKE, SODELOVANJE PRI RAZVIJANJU INFORMACIJSKIH SISTEMOV ODLOČANJA, NAČRTOVANJA IN POROČANJA, SODELOVANJE Z REVIZORJI IN ZUNANJIMI SVETOVALCI PRI OPRAVLJANJU REVIZIJE LETNEGA POROČILA DRUŽBE IN PRI DRUGIH PROJEKTIH Z ZUNANJIMI STROKOVNIMI SVETOVALCI DRUŽBE, TEKOČE SPREMLJANJE ZAKONODAJE NA RAČUNOVODSKEM, DAVČNEM IN PODROČJU DELOVNEGA PRAVA, NADZOR IN KOORDINACIJA DELA DRUGIH DELAVCEV ADMINISTRATIVNE SLUŽBE, SKRB ZA RAZVOJ PODROČJA IN PERMANENTNO IZOBRAŽEVANJE, ORGANIZACIJA, RAZPOREJANJE IN VODENJE DELA NA PODROČJU ADMINISTRACIJE, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE DELOVNEGA PODROČJA IN SKRB ZA IZVEDBO PROJEKTOV, VODENJE KONTROLINGA SKOZI PLANIRANJE IN SPREMLJANJE PORABE NAČRTOVANIH SREDSTEV, DOLOČITEV VIRA FINANCIRANJA IN KREIRANJE STROŠKOVNIH MEST TER KLJUČEV, ODGOVORNOST ZA PORABO SREDSTEV, PRIPRAVA POSLOVNIH POROČIL IN PODPORA VODSTVU DRUŽBE PRI POROČANJU IN ODLOČANJU, TESNO SODELOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI DRUŽBE, IN SICER KONTROLINGOM, PRAVNO SLUŽBO, RAČUNOVODSTVOM, NABAVO IN SLUŽBO INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE, DRUGE NALOGE PO NAVODILIH VODSTVA DRUŽBE. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje zelo dobro, odlične vodstvene sposobnosti in ciljno vodenje ter izkušnje na tem področju, sposobnost odlične govorne in pisne komunikacije, sposobnost posredovanja informacij in pričakovanj svoji ekipi, predanost k odličnemu poslovanju ter dobremu počutju ekipe, dobra organiziranost in zmožnost opravljanja dela pod velikim pritiskom, samoiniciativnost, odločnost, odlične analitične sposobnosti. , dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PIŠEK - VITLI KRPAN proizvodnja kmetijskih in gozdarskih strojev, d.o.o..

Dirección: JAZBINA 9 A, 3240 ŠMARJE PRI JELŠAH.

Contacto: BOŠNIK TINA

Email: infoReemplazar por una arrobavitli-krpan.com

Teléfono: 051640075.

Ver las 543 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.