VODJA ČIŠČENJA - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacante de Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Poklici za gospodinjska dela, hišniki/hišnice : Delovodje v dejavnosti čiščenja in za gospodinjstvo v uradih, hotelih in drugih ustanovah.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA ČISTILCEV, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRANJE, NADZOR IN PLANIRANJE SKUPINE ČISTILK, IZDAJANJE, PREJEMANJE IN RAZVOZ SANITARNEGA MATERIALA TER ČISTILNIH PRIPOMOČKOV, IZDELAVA PLANA DOPUSTOV, IZDELAVA NAČRTOV ČIŠČENJA, NADZOR SKLADNOSTI NAČRTOV ČIŠČENJA, KOMUNIKACIJA Z NAROČNIKI, NADZOR KVALITETE. , urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaželjena izobrazba Sanitarni oz. kemijski inženir, oziroma fakultativna zdravstvena izobrazba. Samoiniciativnost. Fleksibilnost. Nudimo: Stimulativno, hitro rastoče okolje kjer je možen dolgoročen osebni razvoj in redno plačilo. Pogodba bo sklenjena za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 827 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: SINTAL-EKO DRUŽBA ZA ČIŠČENJE PROSTOROV, UREJANJE OKOLJA IN TRGOVINO D.O.O..

Dirección: Litostrojska cesta 38 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: PILKO LUKA

Email: luka.pilkoReemplazar por una arrobasintal.si

Teléfono: 01 513 00 81.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Supervisores de mantenimiento y limpieza de edificios : Supervisores de mantenimiento y limpieza en oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.