Trabajar en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de Especialistas en políticas de administración

Višji Svetovalec, V Ministrstvu Za Pravosodje, Službi Za Razvoj Pravosodja, Projektni Enoti Učinkovito Pravosodje, Za Določen čas Do 31. 12. 2022 Oziroma Do Konca Trajanja Operacije Učinkovito Pravosodje (šifra -916) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas oz. 31. 12. 2022 oziroma do konca trajanja operacije Učinkovito pravosodje, polni delovni čas, 40 ur, VODENJE PROJEKTOV OPERACIJE UČINKOVITO PRAVOSODJE, VODENJE IN KOORDINIRANJE PROJEKTNIH SKUPIN, PRIPRAVA VZPOSTAVITVENEGA DOKUMENTA IN TERMINSKEGA PLANA PROJEKTOV, PRIPRAVA RAZPISNE DOKUMENTACIJE JAVNIH NAROČIL, KOORDINIRANJE IN IZVAJANJE DELA NA PROJEKTIH V SKLADU S TERMINSKIM PLANOM, SPREMLJANJE IN POROČANJE O IZVAJANJU PROJEKTOV, POROČANJE O NEPRAVILNOSTIH PRI IZVAJANJU PROJEKTOV, USMERJANJE IN KOORDINIRANJE DELA ZUNANJIH IZVAJALCEV, SKRBNIŠTVO POGODB, PREVERJANJE IZVAJANJA PROJEKTOV IN PLAČIL, ZAKLJUČEVANJE PROJEKTOV, OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG PO NAVODILU VODJE. , Podrobnejše informacije najdete na spletni strani Ministrstva za javno upravo: http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/objave_drugih_prostih_delovnih_mest/

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MINISTRSTVO ZA PRAVOSODJE.

Dirección: Župančičeva ulica 3 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: IZLAKAR SIMONA

Email: gp.mpReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 369 57 61.

Ver las 426 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.