Oferta de empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Profesionales en derecho

Višji Svetovalec - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
PRAVNI STROKOVNJAKI, D. N., Določen čas, 13 mesecev oz. do vrnitve uslužbenke s starševskega dopusta, polni delovni čas, 40 ur, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG. PRI IZBORU BODO IMELI PREDNOST KANDIDATI S: POZNAVANJE NEPREMIČNINSKIH EVIDENC: ZEMLJIŠKEGA KATASTRA, KATASTRA STAVB, REGISTRA NEPREMIČNIN IN ZEMLJIŠKE KNJIGE, ZNANJE IN IZKUŠNJE PRI VODENJU IN ODLOČANJU V UPRAVNIH POSTOPKIH, POZNAVANJE UPRAVNEGA POSLOVANJA IN DELOVANJA DRŽAVNE UPRAVE. , urejevalniki besedil - osnovno, Pogoji za zasedbo delovnega mesta: opravljen strokovni izpit iz upravnega postopka (v kolikor ga kandidat/ka nima opravljenega, ga lahko opravi najkasneje v treh mesecih od sklenitve delovnega razmerja); državljanstvo Republike Slovenije; ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev; zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Zahtevane delovne izkušnje se skrajšajo za tretjino, če ima kandidat visokošolsko univerzitetno izobrazbo (prejšnja), specializacijo oz. magisterij po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnji) ali magistrsko izobrazbo (druga bolonjska stopnja).

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 867 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: MINISTRSTVO ZA OKOLJE IN PROSTOR, GEODETSKA UPRAVA REPUBLIKE SLOVENIJE.

Dirección: Zemljemerska ulica 12 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ŠTEMBAL APOLONIA

Email: pisarna.guReemplazar por una arrobagov.si

Teléfono: 01 478 48 14.

Ver las 136 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.