Oferta de empleo en Eslovenia (Gorenjska) de Asesores financieros y en inversiones

Višji Svetovalec Za Investicije In Razvoj - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje : Finančni, naložbeni svetovalci/finančne, naložbene svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
FINANČNI SVETOVALEC, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRANJE MEDSEBOJNEGA SODELOVANJA IN USKLAJEVANJA NOTRANJIH ORGANIZACIJSKIH ENOT IN SODELOVANJA Z DRUGIMI ORGANI, SODELOVANJE PRI OBLIKOVANJU SISTEMSKIH REŠITEV IN DRUGIH NAJZAHTEVNEJŠIH GRADIV, SAMOSTOJNA PRIPRAVA ZAHTEVNIH ANALIZ, RAZVOJNIH PROJEKTOV, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH ZAHTEVNIH GRADIV, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKOV, VODENJE NAJZAHTEVNEJŠIH UPRAVNIH POSTOPKOV, SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DRUGIH ZAHTEVNEJŠIH NALOG, SPREMLJANJE, USMERJANJE IN IZVAJANJE NALOG S PODROČJA NAJZAHTEVNEJŠIH INVESTICIJ IN RAZVOJA, IZVAJANJE NALOG V ZVEZI Z GRADNJO, VZDRŽEVANJEM IN UREJANJEM JAVNE INFRASTRUKTURE V PRISTOJNOSTI ODDELKA, VODENJE IN SODELOVANJE PRI NAJZAHTEVNEJŠIH PROJEKTIH IN PROJEKTNIH SKUPINAH, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG Z DELOVNEGA PODROČJA ODDELKA PO NALOGU NADREJENEGA., Kandidati, ki se bodo prijavili na prosto delovno mesto, morajo izpolnjevati splošne pogoje, ki jih urejajo predpisi s področja delovnega prava za javne uslužbence: najmanj raven kvalifikacij 8 Slovenskega ogrodja kvalifikacij gradbene, prometne, geodetske ali enakovrstne smeri; najmanj 5 let delovnih izkušenj; opravljen strokovni izpit iz splošnega upravnega postopka; opravljeno usposabljanje za imenovanje v naziv; državljanstvo Republike Slovenije; obvladati morajo uradni jezik; ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev; zoper kandidata ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti. Prednost bodo imeli kandidati, ki: imajo izkušnje s področja investicij in razvoja na nivoju lokalne samouprave; so digitalno pismeni na ravni usposobljenega uporabnika (Digitalne kompetence). Javni natečaj je objavljen na http://www.mju.gov.si/si/delovna_podrocja/objave_prostih_delovnih_mest/javni_natecaji/ in http://www.skofjaloka.si/objave/58.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 09/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OBČINA ŠKOFJA LOKA.

Dirección: Mestni trg 15 , 4220 ŠKOFJA LOKA.

Contacto: UPRAVA OBČINSKA

Email: obcinaReemplazar por una arrobaskofjaloka.si

Teléfono: 04 511 23 00.

Ver las 113 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en finanzas : Asesores financieros y en inversiones ofertadas.