VIŠJI PRAVOSODNI SVETOVALEC (PDI STROKOVNI SODELAVEC) - M/Ž

Oferta en Eslovenia (Podravska) de Profesionales en derecho

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNI SODELAVEC V PRAVOSODNIH ORGANIH, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, SPREJEMANJE VLOG IN IZJAV STRANK NA ZAPISNIK, ZASLIŠEVANJE STRANK, PRIČ IN IZVEDENCEV POD VODSTVOM IN PO NAROČILU SODNIKA V POSAMEZNIH ZADEVAH IZVEN GLAVNE OBRAVNAVE, OPRAVLJANJE PRIPRAV ZA GLAVNO OBRAVNAVO, IZDELAVA OSNUTKOV SODNIH ODLOČB, SPREMLJANJE IN PROUČEVANJE SODNE PRAKSE IN STROKOVNE LITERATURE, PRIPRAVA POROČIL, ANALIZ IN INFORMACIJ PO ODREDBI PREDSEDNIKA SODIŠČA, VODJE ODDELKA ALI SODNIKA, OPRAVLJANJE DRUGIH PODOBNIH DEL PO ODREDBI PREDSEDNIKA SODIŠČA, DIREKTORJA SODIŠČA, VODJE ODDELKA ALI SODNIKA., Opravljen pravniški državni izpit oz. pravosodni izpit, obveznost usposabljanja za imenovanje v naziv, dobro poznavanje uradnega jezika. Celotno besedilo javnega natečaja je objavljeno na spletni strani Okrožnega sodišča v Mariboru in zajema navedbo pogojev, ki jih morajo izpolnjevati kandidati ter druge informacije o delovnem mestu, načinu prijave in izjavah, ki jih je potrebno priložiti. Prijava za prosto uradniško delovno mesto mora biti pripravljena na obrazcu Su KS 56/17.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OKROŽNO SODIŠČE V MARIBORU.

Dirección: SODNA ULICA 14, 2000 MARIBOR.

Contacto: / /

Email: kadrovska.ozmbReemplazar por una arrobasodisce.si

Teléfono: 02 23 47 100.

Ver las 127 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.