Vezeték- és csőhálózat-szerelő (víz, gáz, fűtés) (VÍZVEZETÉK SZERELŐ)

Ofertas de trabajo de Fontaneros e instaladores de tuberías en Del-Alfold (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Építőipari szakipari foglalkozások : Víz-, gáz- és csővezeték-szerelők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM ZRT Vezeték- és csőhálózat-szerelő (víz, gáz, fűtés) munkatársat keres szegedi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.10 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével és pozíció megjelölésével a karrierReemplazar por una arrobapickszeged.bonafarm.hu e-mail címen vagy személyesen önéletrajz leadással a 6725 Szeged, Szabadkai út 18 szám alatti Pick portán.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Vízvezeték- és központifűtés-szerelő;Csőhálózat-szerelő, ;Juttatások:bónuszrendszer, cafeteria-rendszer, munkahelyi melegétkeztetés, kedvezményes dolgozói vásárlás, szakmai előrelépés, Speciális munkakörülmények:Feladat: vállalatnál lévő épületgépészeti rendszerek, csőhálózatok javítása, karbantartása, a termeléssel összefüggő üzemviteli feladatok ellátása., Speciális követelmények:szakirányú végzettség szükséges, előny a lánchegesztésben szerzett gyakorlat

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PICK SZEGED SZALÁMIGYÁR ÉS HÚSÜZEM ZRT.

Dirección: 6725 Szeged, Szabadkai út 18..

Contacto: Borbás Bettina Réka

Teléfono: (.) ..

Ver las 903 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (trabajos de acabado) y afines : Fontaneros e instaladores de tuberías ofertadas.