Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Supervisores de secretaría > Vedoucí Týmu, Vedoucí úředníků V Logistice

Vedoucí týmu, Vedoucí úředníků v logistice. Karlovarský kraj

Oferta de trabajo en República Checa (Karlovarský kraj) de Supervisores de secretaría

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě › Odborní administrativní pracovníci a asistenti › Vedoucí administrativních agend.

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Karlovarský kraj.

Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) může být následně dále prodloužen.

Pracovní doba: dvousměnný provoz 6:00-14:15hod  a 13:45-22:00hod.

Náplň práce: podpora a vedení týmu, sledování dodržování BOZP, plnění stanovených cílů oddělení.

Požadujeme: praxe s vedením týmu výhodou.

Nabízíme: dovolená navíc, stravenky, příspěvek na dopravu, zajištění ubytování.

Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo emailem - následná osobní schůzka proběhne v Chebu (dle předchozí domluvy) !!!

Región: Karlovarský kraj.

Ver 30 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 3.

Empleador: DHL Solutions k.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Simona Hroncová, HR Operations Coordinator. Tel.: +420 721 979 839. E-mail: simona.hroncovadhl.com . Adresa: Cheb, 350 02  Cheb 2.

  • Ciudad: Cheb; Código postal: 350 02; Dirección: Cheb, 350 02 Cheb 2
  • Teléfono: +420 +420 721 979 839
  • Correo electrónico: simona.hroncovadhl.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:28593140760.

Ver las 19 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Supervisores de secretaría ofertadas.