VEDOUCÍ LISOVNY, Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství

Oferta de empleo en Olomoucký kraj (República Checa) de Supervisores de industrias manufactureras

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby, výroby a stavebnictví : Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě.

Descripción de la oferta de trabajo:
Nástup ihned. Strukturovaný životopis s průvodním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte na adresu: karieraReemplazar por una arrobalinaplast.cz. Požadujeme: SŠ vzdělání technického směru, praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti, schopnost vést a motivovat tým podřízených, uživatelská znalost práce na PC, organizační schopnosti, komunikační dovednosti, zájem učit se novým věcem, zájem dále se rozvíjet, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu (12h). Popis základních pracovních činností: tvorba a aktualizace výrobního plánu dílny dle zákaznických odvolávek v IS a dostupnosti materiálů, výrobních a logistických prostředků a potřeb zákazníků, podílet se na plnění cílů EMS na montáži, zajištění realizace vzorků a předsériových výr. dávek, tvorba a aktualizace výrobních dat v IS Helios (výrobní dávky, příslušnost ke skladům a pod), tvorba, aktualizace, případně ukončování výrobních příkazů dílny, sběr dat o plnění výr. příkazů, zmetkovitosti a jejich vyhodnocování formou denních reportů, zpracování a předkládání návrhů na optimalizaci výkon. norem, podílení se na tvorbě norem spotřeby práce a materiálu, dodržování postupů dle norem ISO/TS a plnění požadavků EMS podle ISO 14001 (EMS) a OŽP, rozdělení a přidělení prací na směně v souladu s plánem výroby, tvorba výdejek materiálu v souladu s plánem výroby, tvorba materiálových vratek po ukončení výroby, odvádění hotových výrobků na sklad hotové výroby, odvádění polotovarů na sklad polotovarů. Odpovědnost za: Plánování lidských zdrojů dle plánu výroby. Personální správce (dovolené, VN, NV,… - docházka). Organizace práce na pracovištích, kontrola výkonnosti a kvality výroby. Kontrola uspořádanosti pracovišť, úplnosti dokumentace. Zlepšování stavu pracovišť. Nabízíme: práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (plně hrazené stravenky, pololetní odměny, prémie, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, 25 dní dovolené, možnost kariérního růstu, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení pro danou pracovní pozici.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 22000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:

Empresa: LINAPLAST s.r.o..

Contacto: Email

Email: karieraReemplazar por una arrobalinaplast.cz

Ver las 180 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Supervisores en ingeniería de minas, de industrias manufactureras y de la construcción : Supervisores de industrias manufactureras ofertadas.