Oferta de Operarios en cemento armado, enfoscadores en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Vasbetonszerelő

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Építőipari és hasonló foglalkozások, kivéve a villanyszerelőket : Épületszerkezet-szerelő és hasonló foglalkozások : Betonozók, vasbetonszerelők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Leier Hungária Kft Vasbetonszerelő munkatársat keres kiskunlacházai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.08 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: Előzetes telefonon történő időpont egyeztetés alapján 2340 Kiskunlacháza, Rákoczi út 92. Juttatások:utiköltség térítés, cafeteria/ évi 300.000.-ft / hűségjutalom, Speciális munkakörülmények:4 fős csapat esetén munkászállás biztosított, Speciális követelmények:Vasbetonszerelésben szerzett gyakorlat,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 521 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Salario: 250000.0 HUF mínimo y 300000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Leier Hungária Kft.

Dirección: 2340 Kiskunlacháza, Rákoczi út 92.

Contacto: Csák József

Email: csak.jozsefReemplazar por una arrobaleier.hu

Teléfono: (30) 217-5880.

Ver las 311 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Operarios en cemento armado, enfoscadores y afines ofertadas.