VARUHINJA II - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Búsqueda en Podravska (Eslovenia) de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.
Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
STREŽNIK V SOCIALNOVARSTVENEM ZAVODU, Določen čas, 6 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE VARSTVA, SOCIALNE OSKRBE IN PROSTOČASNIH AKTIVNOSTI STANOVALCEV, VODENJE IZVAJANJA IN ZADOVOLJEVANJA OSNOVNIH ŽIVLJENJSKIH POTREB STANOVALCEV, SODELOVANJE S SVOJCI, SKRBNIKI IN ZAGOVORNIKI TER VODENJE EVIDENCE IN OBVEŠČANJE O VSEH PSIHOSOMATSKIH SPREMEMBAH, KI JIH OPAŽA, SKRB ZA UREJENOST STANOVALCA IN OSEBNO HIGIENO, POMOČ PRI OSEBNI HIGIENI, OBLAČENJU IN PREOBLAČENJU STANOVALCEV, POMOČ PRI HRANJENJU, PRIPRAVLJANJE IN POSPRAVLJANJE POGRINJKOV TER SERVIRANJE HRANE IN PIJAČE, TRANSPORT NAMENSKIH POSOD IN VOZIČKOV S HRANO IN PIJAČO, POMOŽNA DELA PRI NEZDRAVSTVENI OSKRBI, POMOČ PRI SOCIALNIH STIKIH IN VKLJUČEVANJU V OKOLJE. , slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, natančnost in zanesljivost - tolerantnost, empatija - čustvena stabilnost , večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 370 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Socialno varstveni zavod Hrastovec.

Dirección: Hrastovec v Slov. goricah 22 , 2230 LENART V SLOVENSKIH GORICAH.

Contacto: LAPAJNE SANDRA

Email: sandra.lapajneReemplazar por una arrobahrastovec.org

Teléfono: 02 729-35-32.

Ver las 1,500 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.