VŠEOBECNÁ SESTRA - REGISTROVANÁ, Všeobecné sestry s osvědčením

Trabajos en Karlovarský kraj (República Checa) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kontakt: předem telefonicky, e-mailem Imperial Karlovy Vary a. s., české lázně, hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici SMĚNNÁ ZDRAVOTNÍ SESTRA POŽADUJEME: registraci dle zákona 96/2004 Sb., znalost RJ, další cizí jazyk výhodou, příjemné vystupování, spolehlivost, empatie. NABÍZÍME: * práci v klidném prostředí lázní * placené zdravotní volno "Sick days", * celodenní personální strava za 30,- Kč, * další profesní vzdělávání, * přátelský a stabilní kolektiv, * příjemné a moderní pracovní prostředí, * další zaměstnanecké benefity, * možnost ubytování. PRACOVNÍ NÁPLŇ: * podílí se dle ordinace lékaře na poskytování preventivní, léčebné, neodkladné a rehabilitační péče * zajišťování činností spojených s příjmem, kontrolou a propuštěním pacienta * zajišťování distribuce a souvisejících činností s oběhem léčiv Pracovní doba: 7. 00 - 19.00 , 19.00 - 7.00 hod. Místo výkonu práce: Hotel Imperial KONTAKT: telefonicky 353206007, či emailem HRReemplazar por una arrobaimperial-group.cz, osobně , Jiné výhody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 97 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 22000.0 CZK mínimo y 28000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Bc. Petra Pelíšková

Empresa: Imperial Karlovy Vary a. s..

Contacto: Bc. Petra Pelíšková

Email: HRReemplazar por una arrobaimperial-group.cz

Teléfono: +420 353 206 405.

Ver las 1,301 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.