Výzkumný a vývojový pracovník - specialista na plynovou chromatografii, Výzkumní a vývojoví vědečtí pracovníci v chemických oborech

Trabajos en República Checa (Olomoucký kraj) de Químicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté v oblasti fyziky, chemie a v příbuzných oborech : Chemici (kromě chemického inženýrství).

Descripción de la oferta de trabajo:
Požadovaná praxe:min. 2 roky. Další požadavky: •základní znalost instrumentálních metod v analytické chemii (spektrofotometrie, spektroskopie, elektroforéza, kapalinová chromatografie) •základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat •analytické myšlení •pečlivost a samostatnost •komunikativnost. Náplň práce: •kvalitativní a kvantitativní analýzy biologických materiálů s využitím plynové chromatografie •sledování aktuálních informací v problematice plynové chromatografie •účast na přípravě a řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv •zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni •aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání s externími zákazníky •publikace odborných a vědeckých článků. Nabízíme: •práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji (více na http://www.vuchs.cz/agrovyzkum-rapotin/index.php?stranka=o-nas) •odpovídající platové ohodnocení v závislosti na výsledcích práce •pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup: dohodou. Písemné nabídky obsahující strukturovaný životopis zasílejte na e-mail: silvie.pracharovaReemplazar por una arrobavuchs.cz Kontaktní osoba: Silvie Prachařová, tel.: 583 392 247. , Jiné výhody - Pružná pracovní doba

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: Si.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Silvie Prachařová

Empresa: Agrovýzkum Rapotín s.r.o..

Contacto: Silvie Prachařová

Email: silvie.pracharovaReemplazar por una arrobavuchs.cz

Teléfono: +420 583 392 247.

Ver las 52 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos ofertadas.