Vízgazdálkodási gép kezelője (csatornaműkezelő)

Ofertas de Operadores de máquinas y de instalaciones fijas en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Egyéb, helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Máshová nem sorolható helyhez kötött berendezések és gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) PANNON-VÍZ Regionális Önkormányzati Víziközmű-szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság Vízgazdálkodási gép kezelője munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: 12/24 órás, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.14 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet Kovács Krisztina humánploitikai csoporvezetőnél a 96/522-682-es telefonszámon, vagy a kovacs.krisztinaReemplazar por una arrobapannon-viz.hu e-mail címen.. További információ:Pannon-Víz Zrt. keres 1 fő csatornaműkezelőt. Elvárás: szakmunkás végzettség, B kategóriás jogosítvány. Előny: fémipari szakmunkás végzettség vagy fémipari szakmai gyakorlat. Teljes munkaidős állás. Munkarend: nyújtott 12 órás munkarend. Munkavégzés helye: Győri Üzemmérnökség. Jelentkezni lehet Kovács Krisztina humánploitikai csoporvezetőnél a 96/522-682-es telefonszámon, vagy a kovacs.krisztinaReemplazar por una arrobapannon-viz.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: PANNON-VÍZ Regionális Önkormányzati Víziközmű-szolgáltató Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 9025 Győr, Országút út 4..

Contacto: Kovács Krisztina

Email: kovacs.krisztinaReemplazar por una arrobapannon-viz.hu

Teléfono: (96) 522-682.

Ver las 138 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Otros operadores de máquinas y de instalaciones fijas : Operadores de máquinas y de instalaciones fijas no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.