UDELEŽENEC PROGRAMA PODJETNO V SVET PODJETNIŠTVA HRT (PVSP HRT) - M/Ž

Ofertas de trabajo de Analistas de gestión y organización en Eslovenia (Zasavska)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:
SVETOVALEC ZA PODJETNIŠTVO, Določen čas, 4 mesece, polni delovni čas, 40 ur, KANDIDATI,VKLJUČENI V OPERACIJO,BODO V OBDOBJU ŠTIRIH MESECEV NA PODLAGI IDENTIFICIRANIH PODJETNIŠKIH IDEJ INDIVIDUALNO ALI V SKUPINAH RAZVIJALI PODJETNIŠKE IDEJE S CILJEM SAMOZAPOSLITVE, ZAPOSLITVE V SVOJEM PODJETJU ALI ZAPOSLITVE PRI DRUGIH DELODAJALCIH.V TEM OBDOBJU BODO PRIPRAVILI POSLOVNI NAČRT,NJIHOVA USPEŠNOST PA SE BO SPREMLJALA V OBDOBJU ENEGA LETA PO ZAKLJUČKU USPOSABLJANJA. UDELEŽENCI BODO NA REGIONALNI RAZVOJNI AGENCIJI ZASAVJE REDNO ZAPOSLENI ZA ČAS USPOSABLJANJA, KI BO TRAJALO ŠTIRI MESECE. ZA TO OBDOBJE JIM PRIPADA PLAČILO V VIŠINI MINIMALNE PLAČE IN VSA NADOMESTILA,KI PRIPADAJO DELAVCU V SKLADU Z VELJAVNO DELOVNOPRAVNO ZAKONODAJO.UDELEŽENCI SE BODO V OPERACIJO VKLJUČILI PREDVIDOMA 3. JULIJA 2017.V PRIMERU,DA BO VEČ PRIJAVLJENIH KANDIDATOV,KOT JE PROSTIH MEST V VSAKI OD OBČIN, BO KOMISIJA ZA IZBOR KANDIDATOV LE-TE PRERAZPOREDILA MED OBEMA OBČINAMA. KANDIDATI MORAJO POLEG PRIJAVNEGA OBRAZCA VLOGI PRILOŽITI TUDI POTRDILO O VPISU V EVIDENCO BREZPOSELNIH OSEB NA ZRSZ.KANDIDATI MORAJO IZPOLNJEVATI NASLEDNJE POGOJE: - STALNO BIVALIŠČE V OBČINI HRASTNIK, - SO VPISANI V EVIDENCO BREZPOSELNIH OSEB PRI ZAVODU RS ZA ZAPOSLOVANJE; PRIJAVITELJ, KI JE ŽE BIL VKLJUČEN V KATEROKOLI OPERACIJO PODJETNO V SVET PODJETNIŠTVA, KI SE JE IZVAJALA V PRETEKLOSTI ALI SE ŠE IZVAJA, NE MORE BITI PONOVNO VKLJUČEN KOT UDELEŽENEC. PRIJAVITELJ MORA IMETI PORAVNANE VSE ZAPADLE OBVEZNOSTI DO DRŽAVE. PRIJAVNA DOKUMENTACIJA JE NA VOLJO NA SPLETNI STRANI WWW.RRA-ZASAVJE.SI. ROK ZA ODDAJO:9.6.2017

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Zasavska.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Zasavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Regionalna razvojna agencija Zasavje.

Dirección: Grajska ulica 2 , 1410 ZAGORJE OB SAVI.

Contacto: POLC TJAŠA

Email: tjasa.polcReemplazar por una arrobarra-zasavje.si

Teléfono: 083 84 95 00.

Ver las 221 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.