UČITELJ TIPOGRAFIJE IN REPRODUKCIJE, UČITELJ GRAFIČNIH IN MEDIJSKIH PROCESOV - M/Ž

Vacantes de Profesores de formación profesional en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju.

Descripción de la oferta de trabajo:
SREDNJEŠOLSKI UČITELJ ZA GRAFIČNO TISKARSKE PREDMETE, Nedoločen čas , skrajšan delovni čas, 20 ur, POUČEVANJE DIJAKOV (TEORETIČNI IN PRAKTIČNI POUK), urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, 1. DOKAZILO O DOKONČANI IZOBRAZBI (OVERJENA FOTOKOPIJA DIPLOME), 2. DOKAZILO O OPRAVLJENEM ANDRAGOŠKO-PEDAGOŠKEM IZOBRAŽEVANJU IN OPRAVLJENEM STROKOVNEM IZPITU, 3. POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI IZ KAZENSKE EVIDENCE FIZIČNIH OSEB ( HTTP://MP.GOV.SI/ ), 4. OBVLADOVANJE PROGRAMA ADOBE CC (PHOTOSHOP, ILLUSTRATOR, INDESIGN), 5. MED PRIJAVLJENIMI KANIDATI BOMO OPRAVILI PREIZKUS ZNANJA. 6. PRIČETEK DEL. RAZMERJA 1.9.2017.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: EKONOMSKA GIMNAZIJA IN SREDNJA ŠOLA RADOVLJICA.

Dirección: GORENJSKA CESTA 13, 4240 RADOVLJICA.

Contacto: LIPOVŠČEK KSENIJA

Email: egss.radovljicaReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 04 53 73 513.

Ver las 179 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.