UČITELJ STROKOVNO TEORETIČNIH PREDMETOV IN UČITELJ PRAKTIČNEGA POUKA VII/1, VII/2 V PROGRAMU STROJNE ŠOLE - M/Ž

Búsqueda en Notranjsko-kraska (Eslovenia) de Profesores de formación profesional

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju : Učitelji/učiteljice v poklicnem izobraževanju.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJI PRAKTIČNEGA POUKA, Določen čas, 2 meseca oz. od 1.9.2017 do 31.10.2017, polni delovni čas, 40 ur, POUČEVANJE, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Zaposlitev v okviru javnega razpisa za sodelovanje srednjih poklicnih in strokovnih šol v programu Dvig poklicnih kompetenc učiteljev v letih 2016 in 2017, objavljenega na spletnih straneh CPI. Pogoj za zaposlitev je, da je oseba prijavljena v evidenco brezposelnih oseb oz. iskalec zaposlitve na ZRSZ. Kandidat mora predložiti potrdilo, da ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot 6 mesecev in ni bil pravnomočno obsojen zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost ter ni bil zoper kandidata uveden kazenski postopek zaradi kaznivega dejanja zoper spolno nedotakljivost, znanje s področja CNC tehnologij., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Notranjsko-kraška.

Ver 64 ofertas de trabajo en "Notranjsko-kraska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 16/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ŠOLSKI CENTER POSTOJNA.

Dirección: CESTA V STARO VAS 2 , 6230 POSTOJNA.

Contacto: POSEGA DOLENC HELENA

Email: infoReemplazar por una arrobascpo.si

Teléfono: 081 601 652.

Ver las 180 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.