UČITELJ RAZREDNEGA POUKA - M/Ž. Gorenjska. Eslovenia

Ofertas de empleo de Maestros de enseñanza primaria en Gorenjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za vzgojo in izobraževanje : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice in vzgojitelji/vzgojiteljice predšolskih otrok : Osnovnošolski učitelji/osnovnošolske učiteljice.

Descripción de la oferta de trabajo:
UČITELJ RAZREDNEGA POUKA, Določen čas, 12 mesecev oz. od 1.9.2017 do 31.8.2018 - NADOMEŠČANJE PORODNIŠKE ODSOTNOSTI, polni delovni čas, 40 ur, NEPOSREDNO IZVAJANJE VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNEGA DELA: IZVAJANJE REDNEGA, DOPOLNILNEGA IN DODATNEGA POUKA TER POUKA FAKULTATIVNIH PREDMETOV, IZVAJANJE INTERESNIH DEJAVNOSTI (KROŽKI IN DRUGE DEJAVNOSTI PO DELOVNEM PROGRAMU), IZVAJANJE DEJAVNOSTI IN SODELOVANJE PRI ŠPORTNIH DNEVIH, KULTURNIH IN NARAVOSLOVNIH DNEVIH, VODENJE ODDELČNE SKUPNOSTI, VODENJE SAMOSTOJNEGA UČENJA UČENCEV, IZVAJANJE VARSTVA UČENCEV V JUTRANJEM IN POPOLDANSKEM ČASU, VODENJE UČENCEV V ČASU JUTRANJEGA VARSTVA , IZVAJANJE PRIPRAV NA VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO: OBLIKOVANJE LETNE PRIPRAVE ZA REDNI, DOPOLNILNI IN DODATNI POUK TER ZA POUK FAKULTATIVNIH PREDMETOV, OBLIKOVANJE LETNE PRIPRAVE ZA INTERESNE DEJAVNOSTI, OBLIKOVANJE PRIPRAVE ZA NARAVOSLOVNE, KULTURNE IN ŠPORTNE DNEVE, OBLIKOVANJE PRIPRAVE ZA DELO Z ODDELČNO SKUPNOSTJO IN ZA SODELOVANJE S STARŠI, OBLIKOVANJE PROGRAMA ZA DELO STROKOVNEGA AKTIVA, OBLIKOVANJE DNEVNE PRIPRAVE ZA NEPOSREDNO VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNO DELO (REDNI, DOPOLNILNI IN DODATNI POUK, POUK FAKULTATIVNIH PREDMETOV ITD.), POPRAVLJANJE IZDELKOV (NALOG) UČENCEV, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA V ZVEZI Z VZGOJNO-IZOBRAŽEVALNIM DELOM: SODELOVANJE V STROKOVNIH ORGANIH IN STROKOVNIH AKTIVIH ZAVODA, SODELOVANJE S STARŠI IN ŠOLSKO SVETOVALNO SLUŽBO, SODELOVANJE S KRAJEVNO SKUPNOSTJO, PODJETJI IN DRUŠTVI TER DRUGIMI ZDRUŽENJI V ŠOLSKEM OKOLIŠU, IZPOLNJEVANJE PREDPISANE PEDAGOŠKE DOKUMENTACIJE IN VODENJE ZAPISKOV O OPAŽANJIH PRI UČENCIH, ORGANIZIRANJE, urejevalniki besedil - osnovno, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, OPRAVLJEN STROKOVNI IZPIT, POTRDILO O NEKAZNOVANOSTI, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 204 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 23/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: OSNOVNA ŠOLA PROF. DR. JOSIPA PLEMLJA BLED.

Dirección: Seliška cesta 3 , 4260 BLED.

Contacto: AHAČIČ NATAŠA

Teléfono: 04 578 06 21.

Ver las 826 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros de enseñanza primaria ofertadas.