Demanda en República Checa (Liberecký kraj) de Profesores de formación profesional

Učitel Odborné Praxe Pro Výuku Maturitního Oboru Stavebnictví, Učitelé Odborného Výcviku (kromě Pro žáky Se Speciálními Vzdělávacími Potřebami)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional.
Specialisté : Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání : Lektoři dalšího vzdělávání.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní náplň: příprava hodin odborné praxe; vysvětlování praktických činností; řízení činnosti žáků; hodnocení žáků; dohled nad dodržováním BOZ; péče o stroje a zařízení; vedení evidence odborné praxe. Vzdělání: minimálně ÚSO stavebního směru (maturita), následně splnění podmínek zákona 563/2004 Sb. o pedagogických pracovnících. Platové podmínky: dle zařazení podle platových tabulek ve školství, tj. 8.856 až 10.696 Kč za 0,4 úvazku podle délky praxe + následně osobní ohodnocení Vážné nabídky a požadavky na zjištění bližších podmínek zaměstnání je možné zasílat na kontaktní adresu reditelReemplazar por una arrobastavlib.cz nebo na adresu školy Střední průmyslová škola stavební, Sokolovské náměstí 14, 460 01 Liberec 1.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 202 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 27/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 18.

Salario: 8856.0 CZK mínimo y 10696.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. Radek Cikl

Empresa: Střední průmyslová škola stavební.

Contacto: Mgr. Radek Cikl

Email: reditelReemplazar por una arrobastavlib.cz

Ver las 126 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Profesores de formación profesional : Profesores de formación profesional ofertadas.