TRAINEE 90 – finanční účetní – PLZEŇ, Odborní účetní finanční a investiční

Trabajar de Tenedores de libros en República Checa (Plzeňský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech : Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky.

Descripción de la oferta de trabajo:
TRAINEE 90 – finanční účetní – PLZEŇ Zdravá kariéra ve VZP ČR Jsi absolvent vysoké školy, který hledá možnost nastartovat svoji kariéru v zázemí stabilní a známé společnosti? Baví tě práce s daty, jasně danými pravidly a postupy? Co takhle si nejdřív „vyzkoušet“, co to obnáší pracovat u největší zdravotní pojišťovny v České republice a pokud naše spolupráce bude fungovat, stát se plnohodnotným členem našeho plzeňského týmu „účtařů“? PRACOVIŠTĚ: Plzeň CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT? . zpracovávat a evidovat účetní doklady včetně jejich zúčtování . kontrolovat správnost a úplnost zaúčtovaných operací . finálně kontrolovat účetní doklady před jejím uhrazením . vyhotovovat fyzické a dokladové inventury k datu účetní závěrky . připravovat podklady pro interní a externí audit . spolupracovat při realizaci kontrol ze strany externích subjektů JAKÝ BY MĚL BÝT NÁŠ NOVÝ TRAINEE? . čerstvý absolvent vysoké školy, případně student, kterému se ukončení VŠ velmi blíží (výhodou studium VŠ ekonomického zaměření) . nadšenec pro práci s daty, s jasnými pravidly a danými postupy . orientovat se v oblasti podvojného účetnictví, účetních dokladů a jejich evidence (slova „má dáti, dal, účetní doklad nebo účetní závěrka“ mu nejsou cizí) . při práci s MS Office by ho nemělo nic zaskočit, nás může překvapit svou znalostí aplikace SAP . důsledný a pečlivý, zároveň však dychtivý po nových zkušenostech a znalostech . nástup od 1. 7. 2017, příp. dohodou CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT? . začneme spolupráci formou dohody o pracovní činnosti na 20 hod./týdně - co bude dál, je hlavně na Tobě . . pokud naše spolupráce bude fungovat, můžeš získat pracovní poměr na dobu určitou jako zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou (Co bude dál? Nic neslibujeme, ale pracovních příležitostí je u nás dostatek) . možnost pracovat na svém rozvoji a nabrat řadu profesních a odborných zkušeností . zajímavé finanční ohodnocení . flexibilní pracovní dobu . bohatý benefitní program (5 týdnů dovolené, další volno – sick days, stravenky a další výhody) VZP nedělá rozdíly a proto je toto místo vhodné i pro osoby se zdravotním postižením. Už se u nás vidíš? Představ se nám! Zašli strukturovaný životopis a motivační dopis do 14. 6. 2017 na email: plzenskykraj.praceReemplazar por una arrobavzp.cz, ve kterém prosím uveď, proč se zajímáš o danou pracovní pozici.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 142 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.

Salario: mínimo 100.0 CZK (Bruto Por horas).

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
ŽIVOTOPIS

Empresa: Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky.

Contacto: ŽIVOTOPIS

Email: plzenskykraj.praceReemplazar por una arrobavzp.cz

Ver las 716 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.