tootmistööline. Kesk-Eesti. Estonia

Demanda de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores en Kesk-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores.
Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Sinult ootame: - töökust ning meeskonnas töötamise tahet; - positiivset meelt, asjalikkust ning kiiret tegutsemist; - valmisolekut töötada graafiku alusel, taluda rutiini ning jahedat töökeskkonda. Tööle asumiseks on vajalik tervisetõendi olemasolu.töö tootmises, toiduainete ettevalmistus, toitude valmistamine (erinevad liinid, masinad jne), pakkimine ja siltide kleepimine- stabiilset töökohta rahvusvahelises kontsernis; - töötamist kaasaegses töökeskkonnas kaasaegsete töövahenditega; - väljaõpet kohapeal; - meeldivat, sõbralikku töökollektiivi; - lisaks stabiilsele töötasule ka mitmeid lisateenimise võimalusi ja boonuseid: lapsevanema boonuseid, sünnipäevaüllatusi, motivatsiooni- ja väärtuspakette, võimalust end tööalaselt täiendada, koolitada, sporditoetust

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Kesk-Eesti.

Ver 269 ofertas de trabajo en "Kesk-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Liisa Lillemets, liisa.lillemetsReemplazar por una arrobasaarioinen.ee, 4841047

Empresa: Saarioinen Eesti Osaühing.

Dirección: Rebastemäe tee, Kalevi küla, Rapla vald, Rapla maakond.

Contacto: Liisa Lillemets

Email: liisa.lillemetsReemplazar por una arrobasaarioinen.ee

Teléfono: 4841047.

Ver las 142 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores ofertadas.